Türkiye’nin en güncel Turizm haber merkezi


Türkiye’nin en güncel  Turizm haber merkezi eturizm.org açıldı. Sektörel tüm haberleri bir arada tutan sektörün nabzını tutan sitede anlık haber girişleri yapılmaktadır.

Türkiye'nin en güncel  Turizm habermerkezi eturizm.org açıldı. Sektörel tüm haberleri bir arada tutan sektörün nabzını tutan sitede anlık haber girişleri yapılmaktadır.

 Turizm sektörünün birçok dalında Haber yapan site başta Otel,ulaşım,gezi rehberi ve birçok Sektörel konuda gündemi yazmaya devam ediyor.Açıldığı günden itibaren sektörü Öncü bir platform olan sitede ünlü yazarlar bir araya gelerek gündemin nabzını tutuyor.


 Turizm haberleri denince ilk akla gelen site olan eTurizm.org  birçok ünlü yazarı da bir arada buluşturmayı hedefliyor Önümüzdeki yıldan itibaren yeniliklerle yoluna devam etmeye hedef koyan sitede 2019 yılından itibaren dergi basımını başlanacağı açıklandı. Turizm sektöründe ki birçok habere öncülük edeceği öngörülen site sektörle alakalı bir çok dalı bir arada tutmaya hedefliyor.Turizm haber sektöründe lider kuruluş olmayı misyon edinmiş geçmişten gelen tecrübe ile yenilenen teknolojisi üstü altyapısı birçok özelliği ilk olarak göze çarpan konu olacak.


Sektörle alakalı bir çok firmaya farklı platformlarda hizmet vermeye hazırlanan b2b teknolojisini kullanmaya hazırlık yapan platformda birçok yeni özellik hazırlığı yapılmaktadır. Turizm sektörü ile alakalı yenilikleri kendini benimsemiş sağlam adımlarla yürüyen platform allık haber bilgisi ile okuyucularına ve sektöre büyük hizmette bulunuyor. Önümüzdeki dönemlerde sektörün nabzını tutacak olan bir haber platformu gibi gözüküyor. 


Emoji ile Yorumla

OMG OMG
0
OMG
Sevmedim Sevmedim
2
Sevmedim
İnanılmaz İnanılmaz
2
İnanılmaz
Gezgin Gezgin
0
Gezgin
Harika Harika
4
Harika
Sevimli Sevimli
2
Sevimli
GeziveGo
hello@gezivego.com Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Gönderini Gezivego'da Paylaş!
Hesabınız yok mu?
Kaydol

Şifreyi Yenile

Tekrar
Giriş Yap

Kaydol

Tekrar
Giriş Yap
Biçim Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Diğer bilgiler
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Öykü
Gömülü ve Görsellerle Biçimli Metin
Liste
Klasik İnternet Dinlenceleri
Listeyi Aç
Listeyi Aç
Listelenen
Listelenen
İçerik
Özel memeleri yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo veya Embed Kodu
Ses
Soundcloud vs Mixcloud Gömme
Görüntü
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF format